Trases

Ozolkalna Piedzīvojumu parkā Supervāvere apmeklētājiem pieejamas trīs dažādu grūtības pakāpju trases:

Bērnu un iesildīšanās trase

(15 šķēršļi) – paredzēta bērniem no 6-7 gadu vecuma un tiem, kas Piedzīvojumu parka atrakcijas izbauda pirmo reizi. Šajā parka daļā piedzīvojumu meklētāji atrodas pastiprinātā Instruktora uzraudzībā un apgūst nepieciešamās iemaņas, lai pēc iesildīšanās varētu iziet nākamās trases. 

 

Fitnesa trase

(15 šķēršļi) –paredzēta tiem, kas vēlas pārvarēt sarežģītākus šķēršļus lielākā augstumā, trenējot savu izveicību un lokanību.

 

Piedzīvojumu trase

(25 šķēršļi) – paredzēta tiem, kas vēlas izbaudīt īstus piedzīvojumus. Šī trase ir vissarežģītākā un garākā (1200 m). Tie kas pieveic šo trasi, patiesi ir pierādijuši savu izveicību un drosmi.

Visas trīs trases sākas un beidzas uz zemes, šķēršļi izvietoti no 0,2 – 16 m augstumā, garākais nobrauciens pa trosi - 250 m (Šis posms šobrīd slēgts). Īpaši asas izjūtas sniedz brīvais kritiens, ar ko beidzas Fitnesa un Piedzīvojumu trase.

Nopērkot biļeti, apmeklētāji atrakcijas var baudīt 3 stundu garumā. Lai izietu visas trīs trases nepieciešamas vismaz 2 stundas, pārējā laikā ir atļauts vēlreiz iziet tās trases, kas visvairāk iepatikušās.

Pirms došanās trasēs apmeklētājiem obligāti jānoslēdz Piedzīvojumu parka lietošanas līgums un jāiziet apmācību trase. Instruktors apmācību laikā izskaidro drošības noteikumus un parāda, kā lietot drošības jostu.